Xbox One S Alan Yerler

Xbox One S Alan Yerler olarak İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerinde siz değerli müşterilerimizin ikinci el Xbox One S oyun konsollarınızı en yüksek fiyat garantisi ile satın almaktayız. Satmak istediğiniz ikinci el xbox one s oyun konsollarınızın fotoğraflarını bizlere gönderin anında fiyat bilgisi verelim. Verdiğimiz fiyat teklifini kabul ettiğiniz takdirde mağazamıza gelerek elinzde bulunan xbox one s oyun konsolunuz anında nakit olarak satabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar uzaklıktayız. 

Xbox One S Alan Yerler

İkinci El Xbox One S Alan Yerler

İkinci El Xbox One S Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimizin ikinci el xbox one s satın alırken dikkat ettiğimiz bazı hususlar mevcuttur. Bu hususları siz değerli müşterilerimize bilgi vermekteyiz. 

  • Daha önceden tamir görüp görmediğine bakmaktayız.
  • Herhangi bir arızası var mı ona bakmaktayız.
  • Fan sesi veya cd bölümünde herhangi bir sıkıntısı var mı ona bakmaktayız.

İkinci El Xbox One S Alan Yerler olarak tüm kontrolleri yaptıktan sonra değerinde satın almaktayız. Bizlere danışmadan asla ve asla İkinci el xbox one s oyun konsollarınızı satmayın. 

İkinci El Xbox One S Alan Yerler

Xbox One S Satmak İstiyorum 

Xbox One S Satmak İstiyorum, Xbox One S Nereye Satabilirim, Xbox One S Kime Satabilirim gibi sormak istediğiniz tüm sorularınızı bizlere arayarak bilgi alabilirsiniz. 

Yorum Gönder

Güvenlik Kodu 10 + 7 = ?
Bu site, Bulut Web Site Web Tasarım Sistemi kullanmaktadır.
Şimdi Ara Canlı Yardım