Xbox Alan Yerler

Xbox Alan Yerler olarak İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerinde siz değerli müşterilerimizin ikinci el Xbox oyun konsollarınızı en yüksek fiyat garantisi ile satın almaktayız. Satmak istediğiniz ikinci el xbox one X, Xbox One S, Xbox Series S, Xbox Series X oyun konsollarınızın fotoğraflarını bizlere gönderin anında fiyat bilgisi verelim. Verdiğimiz fiyat teklifini kabul ettiğiniz takdirde mağazamıza gelerek elinzde bulunan xbox oyun konsolunuz anında nakit olarak satabilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar uzaklıktayız. 

Xbox alan yerler

İkinci El Xbox Alan Yerler

İkinci El Xbox Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimizin ikinci el xbox satın alırken dikkat ettiğimiz bazı hususlar mevcuttur. Bu hususları siz değerli müşterilerimize bilgi vermekteyiz. 

  • Daha önceden tamir görüp görmediğine bakmaktayız.
  • Herhangi bir arızası var mı ona bakmaktayız.
  • Fan sesi veya cd bölümünde herhangi bir sıkıntısı var mı ona bakmaktayız.

ikinci el xbox alan yerler

İkinci El Xbox Alan Yerler olarak tüm kontrolleri yaptıktan sonra değerinde satın almaktayız. Bizlere danışmadan asla ve asla İkinci el xbox oyun konsollarınızı satmayın. 

Xbox Satmak İstiyorum 

Xbox Satmak İstiyorum, Xbox Nereye Satabilirim, Xbox Kime Satabilirim gibi sormak istediğiniz tüm sorularınızı bizlere arayarak bilgi alabilirsiniz. 

Yorum Gönder

Güvenlik Kodu 20 + 8 = ?
Bu site, Bulut Web Site Web Tasarım Sistemi kullanmaktadır.
Şimdi Ara Canlı Yardım