İphone 11 Alan Yerler

İphone 11 Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimizin iphone 11 marka cep telefonlarınızı en yüksek fiyat garantisi ile satın almaktayız. Satmak istediğiniz iphone 11 marka cep telefonlarınızın fotoğraflarını bizlere göndermeniz yeterli olacaktır. Bizler cep telefonlarınızı inceledikten sonra bir fiyat bilgisi vermekteyiz. Verdiğimiz fiyat teklifini kabul ettiğiniz takdirde nakit olarak satın almatkayız. İphone 11 Alan Yerler olarak iphone marka cep telefonlarınızı satın alırken dikkat ettiğimiz bazı hususlar mevcuttur. Bu hususları siz değerli müşterilerimize paylaşmak isteriz. 

  • Kutusu ve Faturası yok ise satın alamıyoruz
  • Daha önceden tamir görmüş ise satın alamıyoruz.
  • Kozmetik olarak çok yıpranmış ie satın alamıyoruz. 
  • Fatura başka bir kişinin adına kayıtlı ise satın alamıyoruz.

iphone 11 alan yerler

İkinci El İphone 11 Alan Yerler

İkinci El İphone 11 Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimizin ikinci el iphone 11 marka cep telefonlarınızı en yüksej fiyat garantisi ile satın almaktayız. Siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar uzaklıktayız. Bizlere danışmadan asla ve asla ikinci el iphone 11 marka cep telefonlarınızı satmayın. İkinci El İphone 11 Alan Yerler olarak siz değerli müşterilerimize bir telefon kadar uzaklıktayız. İstanbul'un tüm ilçe ve semtlerinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Firmamız İstanbul'un Bakırköy, Maltepe ve Bayrampaşa ilçerinde hizmet vermeye devam etmekteyiz.

ikinci el iphone 11 alan yerler

İphone 11 Satmak İstiyorum 

İphone 11 Satmak İstiyorum, İphone 11 Nereye Satabilirim, İphone 11 Kaç Para Yapar, İphone 11 Nasıl Satabilirim, İphone 11 Ne kadara satabilirim gibi sormak istediğiniz tüm sorularınızı bizlere arayarak sorabilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz. 

Yorum Gönder

Güvenlik Kodu 10 + 5 = ?
Bu site, Bulut Web Site Web Tasarım Sistemi kullanmaktadır.
Şimdi Ara Canlı Yardım